infoaudioreferencecontact
ČeskyNederlandsEnglish
klik pro rychlejší posun
klik pro rychlejší posun

contact

stano@simorproduction.cz

Informace ohledně Vaší prezentace:

Předtím než budete posílat své mp3 demo, foto, texty atd. prosím pečlivě si níže přečtěte, jak posílat vše přes e-mail. Všechen materiál, který od Vás dostanu si pečlivě poslechnu či pročtu - a co nejdřív se budu snažit poslat nazpět odpověď. Samozřejmě, jsem časově dost zaneprázdněn a tak mějte trpělivost.

Jak posílat přes e-mail:

Posílejte audio nahrávky ve formátu MP3 max. 4MB/e-mail - v opačném případě se může stát, že Vaše mp3 nedorazí anebo se nebude dát vytáhnout… Když máte více materiálu rozdělte je do více e-mailů… Pokud nemáte vlastní skladbu vyberte si Vaši oblíbenou skladbu (i zahraniční), která ukáže nejlepší kvalitu vašeho hlasu a nazpívejte ji vlastním hlasem na originál tak, aby bylo jasně slyšet Váš hlas. Nejlépe když pošlete jednu pomalou a jednu rychlou skladbu.

Texty posílejte jenom kompletní s názvem i Vaším jménem v textovém souboru Word anebo PDF souboru. Základ textu by měl mít minimálně tři sloky a refrén. Rovněž si můžete vybrat nějakou oblíbenou skladbu (i zahraniční) a na ni napsat text.

Fotky (neplatí pro textaře) posílejte ve formátu JPG - je to nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak je dopravit přes e-mail.

Pokud byste se chtěli prezentovat v digitální verzi - dejte to na Vaši (nebo Vašeho známého) web stránku a já si to vytáhnu. Nezapomeňte přiložit pár řádek o sobě, abych věděl základní informace o Vás + adresu, telefon anebo e-mail kontakt, kde Vás můžu kontaktovat. Není důležité z které země pocházíte či v které žijete, či jste jednotlivec, duo, trio či skupina a jaký styl hudby budete prezentovat.

S hudebním pozdravem
Stano Šimor